Informacja o wynikach naboru na stanowisko urzędnicze Kierownika Referatu Infrastruktury i Rozwoju Gospodarczego w Urzędzie Gminy w Drzycimiu - z ogłoszenia o naborze z dnia 05 listopada 2015 r.

Informuję, że w wyniku zakończenia procedury naboru na wolne kierownicze stanowisko urzędnicze Kierownika Referatu Infrastruktury i Rozwoju Gospodarczego w Urzędzie Gminy w Drzycimiu, ul. Podgórna 10, na stanowisko wybrana została Pani Natalia Partyka, zam. w Gródku.

Uzasadnienie wyboru:

Pani Natalia Partyka spełniła wszystkie wymagania zawarte w Zarządzeniu Nr 7/2015 Wójta Gminy Drzycim Kierownika Urzędu Gminy z dnia 05 listopada 2015 r. Podczas rozmowy kwalifikacyjnej przeprowadzonej z kandydatkami w drugim etapie rekrutacji wykazała się ugruntowaną wiedzą z zakresu zadań referatu, udzielała najbardziej wyczerpujących odpowiedzi na pytania Komisji konkursowej.
W uśrednionej punktacji wyników naboru Komisja konkursowa najwyżej oceniła prezentowane przez kandydatkę umiejętności, a także posiadane kilkuletnie doświadczenie zawodowe w kierowaniu zespołem ludzkim.

Drzycim, 2015-11-30


                                                                                                   Wójt Gminy
                                                                                       /-/ mgr Waldemar Moczyński

metryczka


Wytworzył: Wójt Gminy Drzycim (30 listopada 2015)
Opublikował: Ludwika Rezmer (23 grudnia 2015, 10:18:49)

Ostatnia zmiana: brak zmian
Liczba odsłon: 1164