Wyniki wyborów sołtysów i rad sołeckich na lata 2019-2024

WYKAZ SOŁECTW I SOŁTYSÓW

NA TERENIE GMINY DRZYCIM

2019-2024

Lp.
Nazwa
 sołectwa
 Imię i nazwisko
sołtysa

Miejscowości
wchodzące w skład
sołectwa
1.
BIECHÓWKO
Dariusz Podlejski
Biechówko, Biechowo,
Lubocheń
2.
DĄBRÓWKA
Paulina Osowicka
Dąbrówka
3.
DÓLSK
Adam Czerwiński
Dólsk, Bedlenki
4.
DRZYCIM
Barbara Kruczyńska
Drzycim
5.
GACKI
Marian  Lahutta
Gacki
6.
JASTRZĘBIE
Zenon Janiec
Jastrzębie
7.
GRÓDEK
Roman Krywald
Gródek, Kaliska,
Leosia
8.
KRAKÓWEK
Grzegorz Pecka
Krakówek
9.
MAŁY DÓLSK
Anna Dziedziech
Mały Dólsk
10.
SIEROSŁAW
Elżbieta Chróścińska
Sierosław
11.
WERY
Ilona Nawrocka
Wery, Rowienica, Sierosławek, Spławie



SKŁADY RAD SOŁECKICH Z TERENU GMINY DRZYCIM

( 2019-2024 )



RADA SOŁECKA SOŁECTWA BIECHÓWKO

  1. Joanna Leszczyńska
  2. Henryk Poćwiarowski
  3. Kamil Kuliczkowski
  4. Przemysław Mąka
  5. Elżbieta Gibalska


    RADA SOŁECKA SOŁECTWA DĄBRÓWKA
  1.  Łukasz Andrearczyk
  2.  Michał Drab
  3.  Mariusz Piotrowski
  4.  Teresa Kaczyńska


    RADA SOŁECKA SOŁECTWA DÓLSK
  1. Krzysztof Byrszel
  2. Adam Kufel
  3. Franciszka Kobylarz


    RADA SOŁECKA SOŁECTWA DRZYCIM
  1. Tadeusz Fiedurek
  2. Katarzyna Śledż
  3. Jarosław Chylewski
  4. Ewa Sumińska
  5. Andrzej Nitka


    RADA SOŁECKA SOŁECTWA GACKI
  1. Marek Perlik
  2. Maciej Piotrowski
  3. Rafał Piotrowski
  4. Sławomir Perlik
  5. Łukasz Gretkowski

RADA SOŁECKA SOŁECTWA JASTRZĘBIE

  1. Daria Dempc
  2. Agnieszka Gackowska
  3. Patryk Pozorski
  4. Jadwiga Janiec


RADA SOŁECKA SOŁECTWA GRÓDEK

  1. Mariusz Kocik
  2. Bartosz Fijakowski
  3. Karolina Czerwińska


RADA SOŁECKA SOŁECTWA KRAKÓWEK

  1. Zygmunt Wycinek
  2. Małgorzata Warmbier
  3. Waldemar Nadolny


RADA SOŁECKA SOŁECTWA MAŁY DÓLSK

  1. Robert Dziedziech
  2. Krystyna Jackowska
  3. Artur Szyndler


RADA SOŁECKA SOŁECTWA SIEROSŁAW

  1. Kazimierz Błażejewski
  2. Zofia Chudzińska
  3. Mirosław Kohlmeyer
  4. Jan Miloch
  5. Zdzisław Przybył
  6. Tadeusz Adrych
  7. Piotr Świderski


RADA SOŁECKA SOŁECTWA WERY

  1. Ewa Ancuta
  2. Mirosław Chmurzyński
  3. Katarzyna Starzecka

metryczka


Wytworzył: Bożena Szajerka (6 marca 2019)
Opublikował: Daniel Pożoga (7 marca 2019, 14:30:53)

Ostatnia zmiana: brak zmian
Liczba odsłon: 568